Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie w sprawie przyszłosci etnofilologii!
wtorek, 8 września 2020

We wtorek 8 sierpnia odbyło się spotkanie z nową Panią dziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Urszulą Patocką-Sigłowy w sprawie przyszłości etnofilologii kaszubskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Stronę kaszubską reprezentował prezes ZKP Jan Wyrowiński, prezes poprzedniej kadencji prof. Edmund Wittbrodt oraz przewodnicząca Rady programowej kierunku Etnofilologia kaszubska dr Justyna Pomierska.

W atmosferze zrozumienia i życzliwości wspólnie rozmawiano na temat dotyczacy przyszłosci etnofilologii kaszubskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Prezes Zrzeszenia posumował spotkanie następująco: "Mamy w Pani Dziekan sojusznika! Dziękujemy. Z coraz większą wiara w to, że etnofilologia kaszubska staje się przedmiotem dumy Uniwersytetu Gdańskiego!".

Rekrutacja na etnofilogię kaszubską potrwa już tylko do 14 września!

Więcej informacji znajdziecie na stronie Etnofilologii kaszubskiej: http://www.kaszubi.pl/o/etnofilologia

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.